+48 537 193 890

Zespół

Naszym celem jest ciągła poprawa Twoich wyników produkcyjnych, poprzez dbanie o zdrowie zwierząt w Twojej hodowli.

Specjalizujemy się kompleksowej opiece weterynaryjnej ferm trzody chlewnej i bydła. Wspieramy hodowców również w zakresie innych aspektów związanych z funkcjonowaniem fermy, jak np. doradztwo w zarządzaniu, opieka zootechniczna, optymalizacja technologiczna, rozwiązywanie problemów żywieniowych.

Specjaliści

Vet-Com to przede wszystkim odpowiednio dobrana grupa lekarzy specjalistów, techników weterynarii i zootechników. Olbrzymia wiedza, wieloletnie doświadczenie i sprawdzone w terenie procedury są gwarancją sukcesu współpracy.

Wśród Nas są głównie lekarze Specjaliści Chorób Trzody Chlewnej i Specjaliści Rozrodu Zwierząt. Możemy poszczycić się również lekarzami z tytułami naukowymi Doktora Nauk Weterynaryjnych.

Od samego początku kieruje nami przekonanie, że dogłębna wiedza i ogromne doświadczenie są kluczem do odniesienia sukcesu.

 

Doświadczenie

Wymieniamy się doświadczeniami i na bieżąco konsultujemy trudne przypadki z całej Polski, dzięki czemu stale podnosimy swoje kwalifikacje. Stawiając na rozwój współpracujemy z ośrodkami naukowymi i specjalistami praktykami z całego świata. Jednak nie zatrzymujemy się na tym.

Naszą wiedzę przekazujemy innym szkoląc młodych lekarzy, zarówno praktycznie na naszych fermach w terenie, jak i teoretycznie na szkoleniach, konferencjach krajowych i zagranicznych. Nauka teoretyczna nie jest jedynie biernym słuchaniem, ale bardzo często wiąże się z prowadzeniem prezentacji i wykładów dla hodowców lub innych lekarzy.

 

Zrozumienie

Wiemy, że każdy farmer w obecnych czasach doceni jedynie takiego lekarza, który  będzie umiał mu pomóc nie tylko w leczeniu i profilaktyce, ale przede wszystkim będzie dbał wspólnie z nim o osiąganie jak najlepszych wyników finansowych. Dlatego też tworzymy coraz lepsze narzędzia do analizowania kosztów i osiąganej wydajności produkcji.

Idąc z duchem czasu i chcąc wyjść naprzeciw coraz większym wymaganiom analitycznym, oddajemy naszym Klientom cały dział, w którym po zalogowaniu mogą w każdej chwili zobaczyć jakie czynią postępy.

MASZ PYTANIA?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Podczas spotkania lub rozmowy telefonicznej odpowiemy na Wszelkie Państwa pytania i wątpliwości odnośnie świadczonych przez nas usług.

Biuro:
ul. Sikorskiego 4
10-088 Olsztyn
Czynne w godzinach:
pn-pt 8:00-15:00
tel. +48 537 193 890
mail: biuro@vet-com.pl

Siedziba spółki:
ul. Jagiellońska 71
10-237 Olsztyn

Gabinet małych zwierząt:

Sklep dla hodowców: